Bezpiecznie i szybko...

Bezpieczeństwo ładunków, które wozimy, to nasz priorytet. Zwiększ z nami konkurencyjność swojej firmy, korzystaj z pomocy doświadczonego Spedytora i sprawdzonego Przewoźnika.

SPEDYCJA

Organizujemy przewozy ładunków w całej Europie, na Bałkanach i na Bliskim Wschodzie. Działamy efektywnie i sprawnie pomagając tysiącom firm w organizacji transportu ładunków.

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Z nami przewieziesz ładunek do całej Europy, na Bliski Wschód i na Bałkany. Jeździmy do kilkudziesięciu krajów.

TRANSPORT KRAJOWY

Zajmujemy się całą logistyką przewozów ładunków w Polsce. W transporcie krajowym przewozimy różne ładunki, od ponadgabarytowych, przez standardowe, po takie, które wymagają specjalnych warunków.

JUST IN TIME

„Dostawa na czas” to usługa dla tych, którzy chcą mieć pewność, że ładunek zostanie dostarczony określonego dnia. Pozwala zminimalizować zapasy w magazynie i zmniejszyć koszty produkcji poprzez kontrolę nad czasem dostaw ładunków.

PONADGABARYTY, CHŁODNIE, ADR

Przewozimy zarówno ładunki ponadgabarytowe, ładunki niebezpieczne (ADR) lub wymagające specjalistycznych warunków, jak np. chłodnie – w kontrolowanej temperaturze.

DOOR TO DOOR

Jak sama nazwa wskazuje, oferujemy pełną obsługę spedycyjną, a więc przewozimy ładunki „od drzwi” nadawcy „do drzwi” odbiorcy. Ta kompleksowa obsługa spedycyjna pozwala zoptymalizować przepływ ładunków i zaoszczędzić czas.

Jeździmy do kilkudziesięciu krajów, nie tylko w Europie...

Zawieziemy Twój ładunek m.in. do krajów UE, Szwajcarii, Norwegii, Wyspy Brytyjskie, krajów byłego ZSRR i na Bliski Wschód.